Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

10 | 12 | 2019

SPRZĄTANIE ŚWIATA

Już od wielu lat nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata". W dniu 18 września nasze przedszkolaki uczestniczyły w akcji i oczyszczały najbliższą okolicę. Dzieci były pełne entuzjazmu, prześcigały się w noszeniu worków. Zaopatrzone w rękawice ochronne i plastikowe worki na odpady przemierzały znajome uliczki. Mimo, że mieszkańcy dbają o swoje posesje, śmieci niestety nie brakuje.

Wyrzucają je przypadkowi przechodnie. Po akcji przedszkolaki zapytane, jakich odpadów było najwięcej, odpowiedziały, że puszek i butelek. Zebrane odpady zostały przez nas posegregowane i wrzucone do odpowiednich koszy na śmieci.

tekst i foto: Marta Grabowska


E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1432635
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
829
511
2314
1423519
1432635